Miska na mydlo 13x9, 5x2cm, TOSCANA BATH - SPA COLLECTION|Casafina
Kód: 90380Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Casafina je portugalská značka, která nabízí kvalitní a stylové produkty pro domácnost. Mezi její oblíbené kolekce patří i doplňky do koupelny, které zahrnují misky na mýdlo, dávkovače na mýdlo nebo sprchový gel a kelímky. Všechny tyto produkty jsou vyrobeny z jemné kameniny, která je odolná, snadno se čistí a zároveň působí elegantně. Doplňky do koupelny Casafina mají jednoduchý a moderní design, který se hodí do každé koupelny. Můžete si vybrat z různých barev a vzorů, které se dají snadno kombinovat. Doplňky do koupelny Casafina jsou také skvělým dárekem pro vaše blízké, kteří ocení jejich kvalitu a originalitu. Objednejte si doplňky do koupelny Casafina ještě dnes a užijte si pohodlí a atmosféru domova.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Misky na mydlo, dávkovače |
|---|---|
| Materiál: | |
| Šířka: | 0 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Hloubka: | 0 cm |
| KÓD: | ZCF-COR131-CRM |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Casafina – moderný štýl z rodiny Costa Nova
Značka Casafina patrí do rovnakej rodiny ako portugalská keramika Costa Nova. Nadväzuje na jej kvalitu a remeselné spracovanie, no prináša ešte modernejší a minimalistickejší štýl.
Kolekcie Casafina sú navrhnuté tak, aby boli krásne na pohľad a zároveň praktické na každodenné používanie. Ľahko ich skombinujete s ďalším riadom a jednoducho nimi vytvoríte harmonicky pôsobiaci stôl.
Casafina spája čisté línie, prirodzené farby a pohodové stolovanie, ktoré pôsobí uvoľnene, no stále vkusne.
| Výrobná spoločnosť : | Grestel - Produtos Cerâmicos S.A. |
|---|---|
| Adresa : | Zona Industrial de Vagos, Lote 78, 3840-385 Vago Portugalsko |
| E-mail : | costanova@costanova.pt |
