Hrnček 0,4L, ROSA, ružová|Rosé pink|Costa Nova
Kód: 108889Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klasické hrnčeky a šálky, ROSA |
|---|---|
| Kolekcie: | ROSA |
| Materiál: | |
| Šířka: | 0 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Hloubka: | 0 cm |
| KÓD: | ZCN-DAC141-ROS |
Šálky a hrnčeky Casafina: kvalita, dizajn, originalita. Jemná, odolná kamenina. Rôzne farby, vzory, tvary. Na každý nápoj a príležitosť.
Hrnčeky a šálky COSTA NOVA. Portugalská kamenina, odolná, bezpečná, ekologická. Rôzne tvary, farby, vzory. Ideálne na kávu, espresso, cappuccino, lungo, čaj, kakao a iné.
Hrnčeky a šálky COSTA NOVA. Portugalská kamenina, odolná, bezpečná, ekologická. Rôzne tvary, farby, vzory. Ideálne na kávu, espresso, cappuccino, lungo, čaj, kakao a iné.
Hrnčeky a šálky COSTA NOVA. Portugalská kamenina, odolná, bezpečná, ekologická. Rôzne tvary, farby, vzory. Ideálne na kávu, espresso, cappuccino, lungo, čaj, kakao a iné.
Hrnčeky a šálky COSTA NOVA. Portugalská kamenina, odolná, bezpečná, ekologická. Rôzne tvary, farby, vzory. Ideálne na kávu, espresso, cappuccino, lungo, čaj, kakao a iné.
Hrnčeky a šálky COSTA NOVA. Portugalská kamenina, odolná, bezpečná, ekologická. Rôzne tvary, farby, vzory. Ideálne na kávu, espresso, cappuccino, lungo, čaj, kakao a iné.
Hrnčeky a šálky COSTA NOVA. Portugalská kamenina, odolná, bezpečná, ekologická. Rôzne tvary, farby, vzory. Ideálne na kávu, espresso, cappuccino, lungo, čaj, kakao a iné.
Hrnčeky a šálky COSTA NOVA. Portugalská kamenina, odolná, bezpečná, ekologická. Rôzne tvary, farby, vzory. Ideálne na kávu, espresso, cappuccino, lungo, čaj, kakao a iné.
Hrnčeky a šálky COSTA NOVA. Portugalská kamenina, odolná, bezpečná, ekologická. Rôzne tvary, farby, vzory. Ideálne na kávu, espresso, cappuccino, lungo, čaj, kakao a iné.
Hrnčeky a šálky COSTA NOVA. Portugalská kamenina, odolná, bezpečná, ekologická. Rôzne tvary, farby, vzory. Ideálne na kávu, espresso, cappuccino, lungo, čaj, kakao a iné.
Hrnčeky a šálky COSTA NOVA. Portugalská kamenina, odolná, bezpečná, ekologická. Rôzne tvary, farby, vzory. Ideálne na kávu, espresso, cappuccino, lungo, čaj, kakao a iné.
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Costa Nova – portugalská keramika inšpirovaná oceánom
Značka Costa Nova spája tradičné portugalské keramické remeslo s moderným dizajnom. Je známa svojou prirodzenou krásou, kvalitou a nadčasovosťou.
Inšpiráciou je oceán a príroda portugalského pobrežia. Taniere, misy aj hrnčeky pôsobia autenticky a vytvárajú atmosféru stola, ktorý pozýva k spoločným chvíľam.
| Výrobná spoločnosť : | Grestel - Produtos Cerâmicos S.A. |
|---|---|
| Adresa : | Zona Industrial de Vagos, Lote 78, 3840-385 Vago Portugalsko |
| E-mail : | costanova@costanova.pt |
