Tanier 28cm, ROSA, ružová|Rosé pink|Costa Nova
Kód: 108815Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Servírovacie, klasické taniere, ROSA |
|---|---|
| Kolekcie: | ROSA |
| Materiál: | |
| Šířka: | 0 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Hloubka: | 0 cm |
| KÓD: | ZCN-DAP281-ROS |
Podnosy a tácky COSTA NOVA. Portugalský riad, odolný, bezpečný, ekologický. Na servírovanie jedál, nápojov, dezertov.
Taniere COSTA NOVA - kvalitná, elegantná a odolná portugalská kamenina. Široká ponuka kolekcií, tvarov, farieb a funkcií. Objednávajte v našom e-shope.
Taniere La Rochere - sklo a keramika s francúzskym šarmom. Vyberte si z kolekcií Bee, Fleur de Lys, Perigord, Belle Ile alebo Bistrot. Odolné, vhodné do umývačky riadu. Objednajte si ešte dnes a vychutnajte si francúzsku eleganciu a kvalitu.
Taniere COSTA NOVA - kvalitná, elegantná a odolná portugalská kamenina. Široká ponuka kolekcií, tvarov, farieb a funkcií. Objednávajte v našom e-shope.
Taniere Casafina - kvalitný a elegantný riad z Portugalska. Rôzne tvary, farby a vzory na každú príležitosť. Taniere Casafina - radosť zo života.
Krásny tanier z EKO výrobkov VIDRIOS SAN MIGUEL 100 % recyklované sklo s certifikátom GRS.
Taniere COSTA NOVA - kvalitná, elegantná a odolná portugalská kamenina. Široká ponuka kolekcií, tvarov, farieb a funkcií. Objednávajte v našom e-shope.
Taniere COSTA NOVA - kvalitná, elegantná a odolná portugalská kamenina. Široká ponuka kolekcií, tvarov, farieb a funkcií. Objednávajte v našom e-shope.
Taniere COSTA NOVA - kvalitná, elegantná a odolná portugalská kamenina. Široká ponuka kolekcií, tvarov, farieb a funkcií. Objednávajte v našom e-shope.
Podnosy a tácky COSTA NOVA. Portugalský riad, odolný, bezpečný, ekologický. Na servírovanie jedál, nápojov, dezertov.
Taniere COSTA NOVA - kvalitná, elegantná a odolná portugalská kamenina. Široká ponuka kolekcií, tvarov, farieb a funkcií. Objednávajte v našom e-shope.
Taniere COSTA NOVA - kvalitná, elegantná a odolná portugalská kamenina. Široká ponuka kolekcií, tvarov, farieb a funkcií. Objednávajte v našom e-shope.
Taniere COSTA NOVA - kvalitná, elegantná a odolná portugalská kamenina. Široká ponuka kolekcií, tvarov, farieb a funkcií. Objednávajte v našom e-shope.
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Costa Nova – portugalská keramika inšpirovaná oceánom
Značka Costa Nova spája tradičné portugalské keramické remeslo s moderným dizajnom. Je známa svojou prirodzenou krásou, kvalitou a nadčasovosťou.
Inšpiráciou je oceán a príroda portugalského pobrežia. Taniere, misy aj hrnčeky pôsobia autenticky a vytvárajú atmosféru stola, ktorý pozýva k spoločným chvíľam.
| Výrobná spoločnosť : | Grestel - Produtos Cerâmicos S.A. |
|---|---|
| Adresa : | Zona Industrial de Vagos, Lote 78, 3840-385 Vago Portugalsko |
| E-mail : | costanova@costanova.pt |
