Zrkadlo vodné 118x28cm, čierna | Esschert Design
Kód: 80480Podrobný popis
Zrcadla jsou nejen užitečným, ale i dekorativním doplňkem každého domova, dají se ale také kreativně využít na zahradě. Pomáhají vytvořit iluzi prostoru, odrážet světlo a zeleň, a dodat vašemu venkovnímu prostředí nový rozměr. Pokud hledáte kvalitní a originální zrcadla, podívejte se na produkty značky Esschert Design. Tato nizozemská firma se specializuje na výrobu zahradních a domácích doplňků inspirovaných přírodou. Mezi její nabídku patří různé typy a velikosti zrcadel, které jsou opatřeny rámy vyrobenými z odolného kovu, nebo dřeva. Zrcadla značky Esschert Design mají různé tvary a styly, které se hodí do každého stylu a prostředí. Některá zrcadla jsou navržena podle starých kostelních oken, jiná mají francouzské dveře nebo vrstvený efekt. Se zrcadly značky Esschert Design si můžete zpříjemnit vstup do svého domova, a zároveň oživit svou zahradu nebo terasu. Objednejte si je ještě dnes na našem e-shopu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné dekorácie záhrady |
|---|---|
| Materiál: | železo, voda, PMMA |
| Šířka: | 28 cm |
| Výška: | 6.2 cm |
| Hloubka: | 117.8 cm |
| KÓD: | ZEE-TG293 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Esschert Design – šikovné nápady pre záhradu a pestovanie
Esschert Design prináša produkty, ktoré spájajú lásku k záhrade, prírode a každodennému pestovaniu. Ich doplnky sú nielen pekné na pohľad, ale aj premyslené a praktické pri používaní.
V ponuke nájdete široký výber kŕmidiel, búdok a krmiva pre vtáky, zver aj hmyz, ale aj množstvo produktov pre pestovanie – od kvetináčov a aerárií až po pestovateľské pomôcky, stojany a ďalšie doplnky do interiéru aj exteriéru.
Esschert Design myslí aj na kompletné vybavenie záhrady a terasy a ponúka aj praktické riešenia proti škodcom. Je to značka pre každého, kto chce mať záhradu živú, útulnú a funkčne doladenú.
| Výrobná spoločnosť : | Esschert Design B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Euregioweg 225 7532 SM, Enschede Holandsko |
| E-mail : | service@esschertdesign.nl |
