Ohnisko na podstavci MOON, hrdza, 58x60x35cm (dostupné od 01/07/2024)
Kód: 92925Podrobný popis
Pokud chcete užít si pohodu a romantiku u ohně, pak si jistě vyberete z naší nabídky grilů, kamen a ohnišť značky Esschert Design. Mají různé tvary, velikosti a jsou inspirovány přírodními motivy a rustikálním stylem. Můžete si vybrat z grilů na uhlí, plyn nebo dřevo, které vám umožní připravit lahodné pokrmy pro vaše hosty. Naše kamna a ohniště vám poskytnou teplo a světlo, ať už si chcete zatopit na terase, zahradě nebo při kempování. Naše kamna a ohniště jsou snadno přenosná, bezpečná a odolná.
Esschert Design je nizozemská společnost, která se specializuje na vývoj kolekcí souvisejících se zahradničením, které jsou inspirované přírodními motivy a designy. Vytváří originální koncepty v oblasti zahradních dekorací, kamen a grilů, zahradničení pro děti a práce na zahradě. Všechny jejich produkty jsou navrženy a vyvinuty evropskými designéry. Objednejte si grily, kamna a ohniště od Esschert Design ještě dnes a užijte si nezapomenutelné chvíle u ohně.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Grily, BBQ, ohnisko |
|---|---|
| Materiál: | železo |
| Šířka: | 50.9 cm |
| Výška: | 29.7 cm |
| Hloubka: | 49.2 cm |
| KÓD: | ZEE-FF514 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Esschert Design – šikovné nápady pre záhradu a pestovanie
Esschert Design prináša produkty, ktoré spájajú lásku k záhrade, prírode a každodennému pestovaniu. Ich doplnky sú nielen pekné na pohľad, ale aj premyslené a praktické pri používaní.
V ponuke nájdete široký výber kŕmidiel, búdok a krmiva pre vtáky, zver aj hmyz, ale aj množstvo produktov pre pestovanie – od kvetináčov a aerárií až po pestovateľské pomôcky, stojany a ďalšie doplnky do interiéru aj exteriéru.
Esschert Design myslí aj na kompletné vybavenie záhrady a terasy a ponúka aj praktické riešenia proti škodcom. Je to značka pre každého, kto chce mať záhradu živú, útulnú a funkčne doladenú.
| Výrobná spoločnosť : | Esschert Design B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Euregioweg 225 7532 SM, Enschede Holandsko |
| E-mail : | service@esschertdesign.nl |
