Dverná zarážka, umelá koža, M|Esschert Design
Kód: 58677Podrobný popis
SETYProdukty, které máme označené jako SET:
• Minimální objednávka je počet kusů zobrazených na fotografii
• Získáte všechny zobrazené kusy
Zarážky na dveře jsou praktické a dekorativní doplňky, které zabraňují nechtěnému zavírání nebo poškození dveří. V naší nabídce najdete široký výběr zarážek na dveře značky Esschert Design, která se specializuje na vývoj kolekcí, které jsou inspirované přírodními motivy a designy. Zarážky Esschert Design jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jako je litina, korek, kůže nebo textil. Navíc jsou navrženy a vyvinuty vlastními evropskými designéry, takže každý kus má svůj vlastní charakter. V naší nabídce najdete zarážky ve tvaru zvířat, rostlin, geometrických útvarů nebo klasických klínů. Naše zarážky jsou ideální pro každý interiér, ať už preferujete rustikální, moderní, romantický nebo více alternativní styl. Objednejte si ještě dnes.
Obecný rozměr: cm 18,2/12,5/12,8x15,0/11,0/10,7x18,2/25,4/19,3
Země původu: CN
Výrobce/Dovozce do EU:
Esschert Design B.V.
Euregioweg 225
7532 SM, Enschede
Holandsko
e-mail: service@esschertdesign.nl
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dverné zarážky |
|---|---|
| Materiál: | PES, PESové vlákno, písek |
| Šířka: | 18 cm |
| Výška: | 18 cm |
| Hloubka: | 15 cm |
| KÓD: | ZEE-LH114 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Esschert Design – šikovné nápady pre záhradu a pestovanie
Esschert Design prináša produkty, ktoré spájajú lásku k záhrade, prírode a každodennému pestovaniu. Ich doplnky sú nielen pekné na pohľad, ale aj premyslené a praktické pri používaní.
V ponuke nájdete široký výber kŕmidiel, búdok a krmiva pre vtáky, zver aj hmyz, ale aj množstvo produktov pre pestovanie – od kvetináčov a aerárií až po pestovateľské pomôcky, stojany a ďalšie doplnky do interiéru aj exteriéru.
Esschert Design myslí aj na kompletné vybavenie záhrady a terasy a ponúka aj praktické riešenia proti škodcom. Je to značka pre každého, kto chce mať záhradu živú, útulnú a funkčne doladenú.
| Výrobná spoločnosť : | Esschert Design B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Euregioweg 225 7532 SM, Enschede Holandsko |
| E-mail : | service@esschertdesign.nl |
