Tanier dezertný 21cm, ELEMENTS, FAUNA | Costa Nova
Kód: 95643Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Hledáte talíře, které by dokonale doplnily váš jídelní stůl a obohatily vaše gastronomické zážitky? V tom případě bychom vám rádi představili značku COSTA NOVA. Jedná se o značku portugalského výrobce, který se zaměřuje na inovaci, udržitelnost a kvalitu svých produktů. Talíře COSTA NOVA jsou vyrobeny z přírodních materiálů a ručně glazovány a vypalovány při teplotě 1180°C. Díky tomu je kamenina velmi pevná, odolná a snadno se udržuje.Můžete si vybrat z různých kolekcí, které se liší tvarem, barvou, designem a funkcí. Ať už hledáte mělké, hluboké, dezertní, servírovací nebo klubové talíře, COSTA NOVA vám nabízí širokou škálu možností, které uspokojí vaše požadavky. Jsou bezpečné pro použití v myčce a mikrovlnce, takže vám usnadní přípravu a úklid jídla.
Talíře COSTA NOVA jsou také vhodné pro různé příležitosti a typy jídel. Můžete si s nimi vytvořit harmonickou a stylovou atmosféru na vašem stole, která bude potěšením pro vaše oči i chuťové pohárky. Jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí mít na svém stole kvalitní, elegantní a trvanlivé nádobí z kameniny. Pokud si chcete pořídit talíře značky COSTA NOVA, pak neváhejte a objednejte si je z našeho e-shopu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dezertné taniere, podšálkyELEMENTS |
|---|---|
| Kolekcie: | ELEMENTS |
| Materiál: | |
| Šířka: | 0 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Hloubka: | 0 cm |
| KÓD: | ZCN-COP211-FNA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Costa Nova – portugalská keramika inšpirovaná oceánom
Značka Costa Nova spája tradičné portugalské keramické remeslo s moderným dizajnom. Je známa svojou prirodzenou krásou, kvalitou a nadčasovosťou.
Inšpiráciou je oceán a príroda portugalského pobrežia. Taniere, misy aj hrnčeky pôsobia autenticky a vytvárajú atmosféru stola, ktorý pozýva k spoločným chvíľam.
portugalská výroba
odolná keramika
nadčasové kolekcie
| Výrobná spoločnosť : | Grestel - Produtos Cerâmicos S.A. |
|---|---|
| Adresa : | Zona Industrial de Vagos, Lote 78, 3840-385 Vago Portugalsko |
| E-mail : | costanova@costanova.pt |
