Kotlík do ohniska na varenie|Esschert Design
Kód: 46527Podrobný popis
Pokud chcete užít si pohodu a romantiku u ohně, pak si jistě vyberete z naší nabídky grilů, kamen a ohnišť od značky Esschert Design. Naše grily, kamna a ohniště mají různé tvary, velikosti a jsou inspirovány přírodou a rustikálním stylem. Můžete si vybrat z grilů na uhlí, plyn nebo dřevo, které vám umožní připravit lahodné pokrmy pro vaše hosty. Naše kamna a ohniště vám poskytnou teplo a světlo, ať už si chcete zatopit na terase, zahradě nebo při kempování. Naše kamna a ohniště jsou snadno přenosná, bezpečná a odolná. Esschert Design je holandská firma, která se specializuje na vývoj kolekcí souvisejících se zahradničením a přírodou. Vytváří originální koncepty v oblasti zahradních dekorací, kamen a grilů, zahradničení pro děti a práce na zahradě. Všechny jejich produkty jsou navrženy a vyvinuty evropskými designéry. Objednejte si grily, kamna a ohniště od Esschert Design ještě dnes a užijte si nezapomenutelné chvíle u ohně.Obecný rozměr: cm 28,8x27x19,5
Země původu: CN
Výrobce/Dovozce do EU:
Esschert Design B.V.
Euregioweg 225
7532 SM, Enschede
Holandsko
e-mail: service@esschertdesign.nl
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mriežky, rošty |
|---|---|
| Materiál: | litina, kov, jasanové dřevo |
| Šířka: | 29 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Hloubka: | 27 cm |
| KÓD: | ZEE-FF117 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Esschert Design – šikovné nápady pre záhradu a pestovanie
Esschert Design prináša produkty, ktoré spájajú lásku k záhrade, prírode a každodennému pestovaniu. Ich doplnky sú nielen pekné na pohľad, ale aj premyslené a praktické pri používaní.
V ponuke nájdete široký výber kŕmidiel, búdok a krmiva pre vtáky, zver aj hmyz, ale aj množstvo produktov pre pestovanie – od kvetináčov a aerárií až po pestovateľské pomôcky, stojany a ďalšie doplnky do interiéru aj exteriéru.
Esschert Design myslí aj na kompletné vybavenie záhrady a terasy a ponúka aj praktické riešenia proti škodcom. Je to značka pre každého, kto chce mať záhradu živú, útulnú a funkčne doladenú.
| Výrobná spoločnosť : | Esschert Design B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Euregioweg 225 7532 SM, Enschede Holandsko |
| E-mail : | service@esschertdesign.nl |
