Fľaša na ocot|olej 0,5L, MODERN STORAGE, biela
Kód: 99681Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fľaše |
|---|---|
| Materiál: | |
| Šířka: | 0 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Hloubka: | 0 cm |
| KÓD: | ZCF-JPD191-WHI |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Casafina – moderný štýl z rodiny Costa Nova
Značka Casafina patrí do rovnakej rodiny ako portugalská keramika Costa Nova. Nadväzuje na jej kvalitu a remeselné spracovanie, no prináša ešte modernejší a minimalistickejší štýl.
Kolekcie Casafina sú navrhnuté tak, aby boli krásne na pohľad a zároveň praktické na každodenné používanie. Ľahko ich skombinujete s ďalším riadom a jednoducho nimi vytvoríte harmonicky pôsobiaci stôl.
Casafina spája čisté línie, prirodzené farby a pohodové stolovanie, ktoré pôsobí uvoľnene, no stále vkusne.
| Výrobná spoločnosť : | Grestel - Produtos Cerâmicos S.A. |
|---|---|
| Adresa : | Zona Industrial de Vagos, Lote 78, 3840-385 Vago Portugalsko |
| E-mail : | costanova@costanova.pt |
